Smart Technology Group

Produkty

Kliknij na wybrany rodzaj produktów aby dowiedzieć się więcej

produkty_master

SMART Technology Group posiada w swojej ofercie 3 rodzaje czytników: stacjonarny MASTER 01, mobilny NEO 01, biurkowy SR Desktop RW

Czytnik MASTER 01to wielofunkcyjny czytnik modułowy, produkowany w kilkunastu różnych wersjach. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie do wymagań klienta. Urządzenie zaprojektowano z myślą o wygodzie i ekonomice użytkowania. Master dzięki swoim parametrom technicznym gwarantuje prostą instalację, łatwą integrację oraz ograniczenie ilości niezbędnych elementów budowanego systemu. Wraz z urządzaniem dostępny jest opis protokołu komunikacji (SDK).

NEO 01to innowacyjny czytnik mobilny. Został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu procesu mobilnej identyfikacji. Urządzenie daje możliwość odczytu z odległości nawet do 8 metrów, a dzięki możliwości współpracy z urządzeniami mobilnymi jest prosty i wygodny w obsłudze. Wraz z urządzeniem dostępny jest opis protokołu komunikacji Windows i Android.

SR Desktop RWto czytnik biurkowy z możliwością odczytu i programowania (zapisu) identyfikatorów RFID UHF. Interfejs USB pozwala na łatwą instalację urządzenia na dowolnym stanowisku komputerowym.

Wybierz czytnik, który Cię interesuje.
produkty_anteny

SMART Technology Group ma w swojej ofercie największy na rynku wybór anten. Anteny przystosowane są zarówno do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Najmniejsze oferowane przez nas modele mają zasięg odczytu do 5m. Zasięg odczytu największych modeli sięga nawet 20 metrów. Nasza firma oferuje anteny o polaryzacji kołowej, liniowej oraz o różnej charakterystyce promieniowania. Wszystkie nasze anteny pracują w dozwolonym w Europie paśmie częstotliwości 865-868 MHz

W razie zaistnienia jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu, nasi pracownicy pomogą dobrać najlepiej pasujące rozwiązanie dla potrzeb tworzonego systemu Smart RFID.

Dobierz antenę do swoich potrzeb
produkty_bramki

Smart Technology Group ma w swej ofercie bramki SG1.

Bramki SG1charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów i estetyką wykonania. W zależności od zastosowania efektywną detekcję można uzyskać przy rozstawie skrzydeł nawet do 5 metrów.

Dowiedz się więcej o bramkach
produkty_tagi

W ofercie SMART Technology Group znajduje się szeroki wybór identyfikatorów pasywnych RFID UHF przystosowanych do zastosowań w różnych warunkach (tagi w formie naklejek papierowych, polimerowych jak również tagi odporne na warunki atmosferyczne, chemiczne, uszkodzenia mechaniczne). W swojej ofercie mamy tagi o zasięgu od kilku centymetrów do kilkudziesięciu metrów.

Oferowane przez nas identyfikatory pracują w dozwolonym w Europie paśmie częstotliwości 865 – 868 MHz.

W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiednich modeli tagów skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy pomogą dobrać najlepiej pasujące identyfikatory do konkretnych zastosowań.

Dobierz identyfikatory do swoich potrzeb
top