Smart Technology Group

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym partnerem

Oferujemy produkty dla wielu branż oraz zastosowań. Nasze rozwiązania z zakresu RFID oraz innych bezprzewodowych technologii znajdują uznanie w Polsce, Europie oraz na pozostałych kontynentach. Chcemy, by jak najwięcej osób i firm miało dostęp do zaawansowanych narzędzi marki SMART RFID. Dlatego poszukujemy wiarygodnych i cieszących się dobrą opinią dystrybutorów, gotowych do sprzedaży naszych produktów.

shaking-hands2

Uatrakcyjnij swoją ofertę

Dlaczego warto już dziś rozpocząć współpracę z nami? W Twojej ofercie znajdą się unikalne na skalę światową produkty, w nowatorski sposób łączące RFID z innymi bezprzewodowymi technologiami. Ich wartość została potwierdzona szeregiem nagród, m.in.:

  • Produkt Roku 2016 (w kategorii kontrola dostępu dla czytnika RFID UHF Master 01);
  • Innowacje w Handlu;
  • Lider Nowych Technologii;
  • Laur Innowacyjności;
  • Innowator 2016;
  • Dobry Wzór.

Nasz czytnik RFID UHF Master 01 jest najczęściej nagradzanym polskim produktem RFID. Już sam ten tytuł gwarantuje zainteresowanie klientów i pomoże Ci w zwiększeniu obrotów.

 

Poszerz grono klientów

Tym, co wyróżnia produkty firmy Smart Technology Group jest ich uniwersalność. Doskonale sprawdzą się w takich branżach jak m.in. kontrola dostępu, parkingi, retail, ochrona, logistyka, medycyna. Wprowadzając markę SMART RFID do swojej oferty, sprawiasz, że zainteresują się nią przedsiębiorstwa, z którymi wcześniej nie współpracowałeś. Przekonaj się o tym!

 

Korzystaj z przywilejów

Jako dystrybutor możesz liczyć na partnerską współpracę z nami. Zapewniamy techniczne wsparcie w postaci bieżących konsultacji oraz przejrzystych i zrozumiałych filmów instruktażowych. Nasi inżynierowie, należący do absolutnej czołówki specjalistów od RFID w Polsce, odpowiedzą na każde Twoje pytanie i wyjaśnią każdą Twoją wątpliwość.

Masz również zagwarantowany dostęp do regularnie przygotowywanych materiałów marketingowych: filmów, katalogów, infografik czy multimedialnych prezentacji.

Projekty badawczo-rozwojowe

Smart Technology Group Sp. z o.o. realizuje projekt B+R pn. „Smart RFID”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 1,5 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 80 % tej kwoty, to jest 1,2 mln zł. Wsparcie na realizację projektu zostało pozyskane w ramach projektu grantowego pt. „Akcelerator Technologiczny Gliwice – wsparcie projektów B+R w fazie proof of principle i proof of concept w celu ich komercjalizacji i zwiększenia podaży projektów B+R atrakcyjnych dla inwestorów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa). Adres http://akceleratorgliwice.pl/

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami, wysyłając nam maila na adres biuro@smart-tg.pl. Napisz kilka słów o swojej firmie, a my odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją współpracy.
access-icon

kontrola dostępu

parking-icon

systemy parkingowe

logistics-icon

logistyka

shopping-icon

handel

factory-icon

produkcja

todo-icon

inwentaryzacja

palm-icon

turystyka

sport-icon

sport

plane-icon

lotniska

diamond-icon

przemysł wydobywczy

road-icon

autostrady

conference-icon

konferencje

tank-icon

bazy wojskowe

talon-icon

reklama

aid-icon

służba zdrowia

top