Smart Technology Group

27 07 2017
Napisał: admin

Współpracuj ze Smart Technology Group

Oferta handlowa poszerzona o zaawansowane produkty RFID i innych technologii bezprzewodowych. Grono klientów zwiększone o nowych odbiorców. Wzrost dochodów ze sprzedaży. Takie efekty przyniesie biznesowa współpraca ze Smart Technology Group.

Są dwa filary, na których buduje się sukces w handlu. Pierwszy to zaoferowanie produktów wyprzedzających konkurencję i u niej niedostępnych. Drugi to jak najpełniejsze zaspokajanie oczekiwań klientów ? a zwłaszcza takich wyzwań, które do tej pory wydawały się nierozwiązywalne. Dzięki biznesowej kooperacji ze Smart Technology Group, producentem marki SMART RFID, oba filary są wydatnie wzmacniane. Dlatego warto postarać się o wprowadzenie do swojej oferty sygnowanych tą marką takich produktów jak czytniki, tagi czy anteny. Są one stworzone z myślą o m.in. takich obszarach jak zarządzanie wjazdem i wyjazdem na parkingu, kontrola dostępu, systemy ewakuacji, inwentaryzacja czy też systemy lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Sukces tkwi w SMART RFID

Na markę produktów SMART RFID składają się różne narzędzia, które łączy jedna przełomowa idea. Potrafią wykorzystywać kilka bezprzewodowych technologii naraz, dzięki czemu oferują funkcjonalności niedostępne wcześniej. SMART RFID łączy w sobie RFID UHF, Bluetooth/beacony, WiFi, ZIgBee oraz GSM/GPRS. Dzięki temu pomysłowi urządzenia od Smart Technology Group zyskały uznanie na całym świecie, a w samej Polsce stały się najczęściej nagradzanymi produktami RFID. Na szczególną uwagę zasługuje czytnik Master 01, wyróżniający się całym szeregiem innowacji jak np. 4 wyjścia przekaźnikowe, kontroler Wiegand i 5 trybów pracy (m.in. autonomiczny, systemowy oraz smart mode).

Zespół dowodzony przez dr inż. Karolinę Kozłowską, prezes Smart Technology Group, ma na swoim koncie tak pionierskie rozwiązania jak tag RFID UHF w postaci smyczy. Idealnie nadaje się on do rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu czy monitoringu zaangażowania pracowników. Jest on również podstawą systemów ewakuacji opartych na RFID.

Wszystkie produkty SMART RFID charakteryzują się elastycznością, skalowalnością oraz uniwersalnością, dzięki czemu z łatwością znajdują zastosowanie w tak zróżnicowanych środowiskach jak fabryki, szpitale, parkingi czy magazyny i sklepy.

Dzięki nawiązywaniu współpracy ze Smart Technology Group, produkty te mogą w atrakcyjny sposób poszerzyć ofertę każdego dystrybutora.

Wsparcie na wyższym poziomie

Ale Smart Technology Group oferuje swoim partnerom coś więcej niż tylko wprowadzenie marki SMART RFID do oferty sprzedażowej. Firma gwarantuje pełne wsparcie: techniczne, szkoleniowe oraz marketingowe.

Inżynierowie Smart Technology Group przeprowadzą szkolenia dla sprzedawców oraz serwisantów, podczas których w przystępny sposób wytłumaczą zasady działania produktów marki SMART RFID, ich instalacji oraz konfiguracji. Udostępnią prezentacje i instrukcje, dzięki którym zrozumienie funkcjonowania SMART RFID nie przysporzy problemów.

Istotne jest, że Smart Technology Group jest bezpośrednim producentem czytników (stacjonarnych i mobilnych), tagów oraz anten. Pracownicy firmy doskonale znają specyfikę każdego urządzenia i potrafią odpowiedzieć na każde pytanie z nim związane. Dzięki temu dystrybutorzy SMART RFID mają rzadko spotykany komfort pracy.

Widocznie najlepsi

Partnerzy Smart Technology Group mają również zagwarantowany stały dostęp do bogatego zbioru zasobów marketingowych. Zostały one opracowane przede wszystkim z myślą o wsparciu sprzedaży. Mają więc wysoki poziom użyteczności i sprawdzają się w codziennych kontaktach z klientami. Są także wygodne -a to ze względu na ich różnorodność. Dostępne są i filmy, i instruktaże, i foldery, i multimedialne prezentacje.

W każdej chwili można także porozumieć się ze Smart Technology Group w celu stworzenia nowych materiałów marketingowych, mających pomóc w jeszcze lepszej sprzedaży produktów SMART RFID.

Czas działać

By rozpocząć sprzedaż takich urządzeń jak czytnik RFID UHF Master 01, mobilny czytnik RFID UHF Neo 01 czy tag w postaci smyczy, trzeba niewiele. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy, wysyłając maila na adres biuro@smart-tg.pl, informując o chęci podjęcia współpracy. Warto napisać kilka słów o firmie oraz o własnych oczekiwaniach dotyczących takiej kooperacji. Można także zadzwonić na numer 692 596 026.

top