Smart Technology Group

16 03 2018
Napisał: admin

Co pokażemy na Intertraffic 2018?

Intertraffic, czyli najważniejsze parkingowe targi są tuż-tuż. Jeśli chcecie zobaczyć najnowsze trendy zarządzania kontrolą wjazdu i wyjazdu na parkingi, powinniście koniecznie odwiedzić nasze stoisko (07.307). Zaprezentujemy wszystkie możliwości naszego flagowego czytnika RFID UHF, Master 01. To najczęściej nagradzany produkt RFID w środkowej i wschodniej Polsce.

Do Amsterdamu przywieziemy właśnie ten uniwersalny i modułowy czytnik, który oprócz technologii RFID UHF wykorzystuje jeszcze dwie inne technologie: Bluetooth oraz GSM. Takie połączenie czyni go bardzo wygodnym urządzeniem do zarządzania kontrolą wjazdu i wyjazdu. Master 01 umożliwia podnoszenie szlabanu na trzy sposoby:

  1. naklejką na szybę (technologia RFID);
  2. smartfonem ? potrząsając nim lub używając mobilnej aplikacji (technologia Bluetooth);
  3. wykręcając numer na dowolnym telefonie (technologia GSM).

Master 01 w wyjątkowy sposób łączy te wszystkie technologie. Wcześniej trzeba było oddzielnych urządzeń, które obsługiwałyby każdą technologię z osobna. Teraz, mając Mastera 01 zainstalowanego na parkingu, nie trzeba korzystać z dodatkowych produktów. Wygoda obsługi jest zapewniona szerokim wyborem interfejsów komunikacyjnych dostępnych w czytniku: RS 232, RS 485, LAN, WLAN oraz Wiegand. Czytnik Master 01 jest także wyposażony w 4 wyjścia przekaźnikowe.

A skoro już mowa o instalacji, Master 01 jest urządzeniem plug&play. Oznacza to, że czytnik będzie działał od razu po krótkim i prostym montażu. Parking wyposażony w nasze urządzenie może działać w dwóch trybach:

  1. tryb autonomiczny: niepotrzebne jest oprogramowanie nadrzędne ani komputer. Wszystkie dane są zapisywane w czytniku, który autonomicznie decyduje, czy podnieść barierę czy nie;
  2. tryb systemowy: czytnik korzysta z danych zapisanych na komputerze i używa oprogramowania do weryfikacji uprawnień kierowcy do wjazd na parking.

Nasze urządzenie już działa na setkach parkingów w Europie i na Bliskim Wschodzie. Każdego dnia udowadnia swoją użyteczność i niezawodność, bez względu na rozmiar parkingu, liczbę czy rodzaj pojazdów (samochody osobowe lub ciężarówki). Zbliżające się targi Intertraffic będzie dla każdego okazją, by osobiście przekonać się nie tylko o wszystkich opcjach Mastera 01, ale również o gwarantowanej przez niego wygodzie. Przyjdź na stoisko Smart Technology Group nr 07.307. Zarejestruj się tutaj.

top