Smart Technology Group

16 03 2018
Napisał: admin

5 powodów, dla których warto odwiedzić Smart Technology Group na Intertraffic 2018

Zbliżają się targi Intertraffic 2018 w Amsterdamie. Oto zestaw mocnych argumentów, dla których podczas wizyty w stolicy Holandii warto odwiedzić nasze stoisko (07.307).

Mistrzostwo

Master 01, nasz flagowy czytnik, jest najczęściej nagradzanym produktem RFID UHF w środkowej i wschodniej Europie. Nic dziwnego: to pierwszy czytnik, który łączy wszystkie kluczowe technologie internetu rzeczy: RFID, Bluetooth, GPRS/GSM, WiFi oraz ZigBee. Jeśli poszukujesz rzeczywistych innowacji, po prostu musisz zobaczyć nasz czytnik Master 01.

Synergia

Technologia RFID sama z siebie jest potężna i może zaoferować ogrom możliwości. Ale gdy połączona z Bluetooth i GSM, staje się niewidzianym nigdy wcześniej rozwiązaniem do zarządzania kontrolą wjazdu i wyjazdu na parkingach. Tak wzmocniona technologa jest teraz dostępna w naszym czytniku Master 01. Z tym urządzeniem na twoim parkingu, brama może być otwierana na trzy sposoby: naklejką na szyby (RFID), smartfonem i mobilną aplikacją (Bluetooth) oraz wykręcając numer na dowolnym telefonie (GSM).

Wolność

Amsterdam jest powszechnie znany jako najbardziej wyzwolone europejskie miasto. Niespotykanej wcześnie swobody można doświadczyć także na stoisku Smart Technology Group. Nasze produkty pozwalają na bezdotykową kontrolę wjazdu na parking w każdych warunkach pogodowych i z dużej odległości. Bezbłędnie i automatycznie rozpoznają ludzi oraz pojazdy. Właściciele parkingów będą zadowoleni z wielkiej różnorodności opcji instalacji. Mogą wybierać z wielu różnych wersji czytników made by Smart Technology Group. Takiej wolności jeszcze nie było. Nigdy.

Inspiracja

Dr inż. Karolina Kozłowska, prezes Smart Technology Group, jest w Polsce jednym z wiodących ekspertów ds. RFID. Dzięki jej śmiałej wizji, powstały takie innowacje jak Master 01 czy tag-smycz. Zawsze z wielką ochotą opowiada o bezprzewodowych technologiach, rozwoju kontroli dostępu i wszelkich nowalijkach w zarządzaniu parkingami. Z taką samą chęcią dzieli się swoją wiedzą. Nawet krótka rozmowa z dr inż. Karoliną Kozłowską może okazać się dla Ciebie inspirująca.

Trendy

Amerykanie mają powiedzenie: ?trend is your friend?. I mają rację: warto zaprzyjaźnić się z najnowszymi sposobami zarządzania kontrolą wjazdu i wyjazdu na parking. Zaprezentujemy najważniejsze i najświeższe z nich: bezprzewodowe technologie do otwierania bramy, podnoszenia komfortu kierowców, techniczne nowości w budowie czytnika. Wszystko to znajdziesz na naszym stoisku (07.307).

top