Smart Technology Group

O nas

SMART Technology Group to polska firma technologiczna, która powstała z myślą o projektowaniu i produkcji nowatorskich, funkcjonalnych rozwiązań z dziedziny inteligentnych technologii

SMART Technology Group jako jedyna firma na świecie opracowuje czytniki RFID UHF, które w innowacyjny sposób łączą technologie RFID, Beacon, WiFi, ZigBee, GPRS.

Think Smart

To hasło przewodnie w naszej pracy, myśleniu i projektowaniu urządzeń, oprogramowania nisko i wysokopoziomowego oraz całych systemów. Projektujemy produkty wielofunkcyjne, przyjazne dla użytkownika, łatwe w integracji, ekonomiczne i niezawodne.

O nas
onas2

Urządzenia tworzone są u nas od podstaw a prace nad projektem zaczynamy od myślenia o użytkowniku i jego wygodzie przy obsłudze naszych produktów.

Nasze czytniki jako jedyne łączą w sobie różne inteligentne technologie dając ich użytkownikowi nieograniczone możliwości integracji i zastosowania.

Poprzez niestandardowe myślenie i kreatywne podejście do produktów technologicznych nasze czytniki wytyczają nowe standardy na rynku technologii komunikacji bezprzewodowej.

?Think SMART? to nie tylko łączenie technologii ale również sama budowa produktów i systemów. Nasze czytniki jako jedyne na rynku mają modułową budowę dając użytkownikowi możliwość wybrania przez niego konfiguracji oraz rozbudowy w przyszłości. Takie rozwiązanie jest nie tylko niezwykle funkcjonalne i wygodne ale również ekonomiczne.
onas3
Największym atutem Naszej Firmy są ambitni i zdolni ludzie, którzy w pracy realizują swoje pasje. SMART Technology Group stawia na ludzi ponieważ wierzymy, ze nasz sukces zależy od naszego zespołu. Tworzymy innowacyjne i pionierskie rozwiązania, które są rezultatem Naszych własnych pomysłów i projektów. Sercem firmy jest dział R&D gdzie pracują najzdolniejsi inżynierowie i kreatywni naukowcy.
onas4 onas5

Nasz Zespół tworzą pracownicy z doświadczeniem w polskich, niemieckich, francuskich i szwajcarskich firmach, instytutach naukowych i uczelniach, takich jak Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska, Politechnika Śląska, Fachhochshule Muenster, German Aerospace Center, Uniwersytet Piotra i Marii Curie w Paryżu i innych.

Mamy ma na swoim koncie kilka zgłoszeń patentowych, kilkadziesiąt publikacji naukowo technicznych, wystąpienia na międzynarodowych konferencjach naukowych, nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, wieloletnie doświadczenie w dużych międzynarodowych projektach badawczych.

onas6 onas7 onas8_2
top