Smart Technology Group

konfrencja_2018_logo

Nasze innowacyjne rozwiązanie podnoszące poziom bezpieczeństwa w pracy, System Nadzoru Ewakuacji zostanie zaprezentowany podczas tegorocznej ogólnopolskiej konferencji BHP 3.0 – Stosowanie procedur bezpiecznej pracy na podstawie oceny ryzyka. Prezes zarządu Smart Technology Group, dr inż. Karolina Kozłowska opowie o cechach Systemu Nadzoru Ewakuacji, wytłumaczy zasady działania technologii RFID zastosowanej przy tworzeniu Systemu, a także wskaże na jego przewagi nad dotychczasowymi rozwiązaniami stosowanymi w zakładach i fabrykach.

O Systemu Nadzoru Ewakuacji stworzonym przez Smart Technology Group pisała już branżowa prasa. O pilotażowym wdrożeniu przeczytać można m.in. w artykule RFID Journal.

WIĘCEJ

2018-11-21

2018-11-15

Produkty SMART RFID zostały zaprezentowane podczas Proteger 2018, największych w Portugalii targów poświęconych bezpieczeństwu. Nasz tamtejszy partner, firma SKUA Technology pokazał czytnik Master 01, anteny i tagi przeznaczone do wykorzystania w systemach zarządzania wjazdem i wyjazdem na parkingi oraz w kontroli dostępu.

Uczestnicy targów Proteger 2018 z wielkim zainteresowaniem zapoznawali się z urządzeniami marki SMART RFID, które jako pierwsze na świecie wykorzystują wszystkie kluczowe technologie Internetu Rzeczy: RFID, Bluetooth, GSM/GPRS.

WIĘCEJ

2018-11-02

Wzięliśmy udział w Retail Tech Showcase organizowanym przez Fashion Tech Consortium w Nowym Jorku. W tym specjalnym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele największych retailowych marek zorientowani na poszukiwanie technologicznych nowinek. Zaprezentowaliśmy możliwości wykorzystania SMART RFID w takich obszarach jak weryfikacja zgodności zamówień z wysyłką, skanowanie towarów przyjmowanych na magazyn, inwentaryzacja, inteligentna przymierzalnia czy program lojalnościowy.

WIĘCEJ

2018-11-02

W poczytnym serwisie PortalPrzemyslowy.pl ukazał się artykuł autorstwa dr inż. Karoliny Kozłowskiej, prezes Smart Technology Group, w którym wyjaśnia ona, dlaczego SMART RFID Portal to pierwszy i kluczowy krok do uruchomienia Internetu Rzeczy oraz Przemysłu 4.0 w dowolnej fabryce czy magazynie.

Zachęcamy do lektury artykułu na łamach PortalPrzemyslowy.pl

WIĘCEJ

2018-10-29

Dopiero co rozpoczęliśmy działalność w USA, a już rysują się przed nami interesujące perspektywy. Oto swoje zainteresowanie produktami marki SMART RFID, przeznaczonymi dla retailu wyraziła szanowana organizacja Fashion Tech Consortium. Dzięki niej będziemy mieli okazję pokazać mobilny czytnik Neo 01, tagi i anteny przed jednymi z największych marek retailowych w Stanach Zjednoczonych.

WIĘCEJ

2018-10-19

Jeśli interesuje Was podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników w firmie i na bieżąco śledzicie najnowsze trendy BHP, z pewnością słyszeliście o stworzonym przez nas Systemie Nadzoru Ewakuacji. To nowatorskie rozwiązanie, gwarantujące koordynatorowi ewakuacji dostęp w czasie rzeczywistym do informacji nt. przebiegu ewakuacji.

System Nadzoru Ewakuacji składa się z trzech modułów: Basic, Basic+ oraz Pro. Zapoznajcie się z ich opisem, a następnie wybierzcie ten najlepiej odpowiadający Waszym oczekiwaniom.

WIĘCEJ

2018-09-04

Ekspansja!

Rozszerzamy zasięg naszej działalności. Od dziś produkty SMART RFID są dostępne także w USA. Naszym przedstawicielem jest Maciej Oldziej, Business Development Manager. Można się z nim skontaktować mailowo (maciej.oldziej@smart-tg.com), telefonicznie (+1 860 882 3266) lub przez Skype’a (oldziejm_1).

Zachęcamy do kontaktu!

WIĘCEJ

2018-07-25

Nasz najnowszy blogowy wpis wyjaśnia, dlaczego System Zarządzania Ewakuacją powinien znaleźć się w każdej fabryce, zakładzie i biurze. Zajrzyjcie na bloga i przeczytajcie tekst „Bezpieczeństwo twoich pracowników jest tego warte”.

WIĘCEJ

2018-07-25

2018-07-24

Do naszego bloga dodaliśmy tekst opisujący nowe możliwości oferowane przez digital signage po wzbogaceniu go o SMART RFID. Artykuł polecany przede wszystkim przedstawicielom retailu oraz właścicielom sklepów.

WIĘCEJ

2018-07-03

Opracowany przez zespół Smart Technology Group System Nadzoru Ewakuacji oparty na technologii RFID budzi coraz większe zainteresowanie. Co ważne, przyciąga uwagę także specjalistów BHP. Efektem tego zainteresowania jest najnowszy artykuł napisany przez dr inż. Karolinę Kozłowską dla magazynu „Przyjaciel przy pracy”. To kompleksowa analiza współczesnych systemów ewakuacji, wykazująca ich poważne niedostatki w porównaniu z naszym rozwiązaniem.

WIĘCEJ

2018-07-03

Nasi inżynierowie przygotowali wideo instruktaż dotyczący konfiguracji oraz użytkowania oprogramowania dla Smart Parking Autonomous. Dzięki filmowi można dowiedzieć się, jak łatwe jest zarządzanie parkingiem, dodawanie lub modyfikacja czytnika Master 01, dodawanie lub usuwanie użytkownika z RFID, GSM bądź RFID i GSM. Filmowy tutorial można zobaczyć tutaj.

WIĘCEJ

2018-07-02

Czy naprawdę wystarczy 90 sekund, by poprawnie zeskanować 1920 produktów ciasno upakowanych w kartonowych pudłach i przewożonych na palecie? By się o tym przekonać, zainstalowaliśmy portal SMART RFID w jednej z polskich fabryk i poddaliśmy go szczególnie wymagającemu testowi. Do obsługi palety z pudłami mieszczącymi blisko 2000 produktów oddelegowaliśmy jednego tylko pracownika. Jak przebiegła nasza próba? Jakie efekty przyniosła? Wystarczy obejrzeć nasz film, by poznać możliwości portalu SMART RFD. Zapraszamy do zapoznania się z przeprowadzonym testem.

WIĘCEJ

2018-06-13

Właśnie zostaliśmy uhonorowani kolejną nagrodą! Tym razem Smart Technology Group trafiło na prestiżową listę Top50 Najbardziej Kreatywnych Firm w Polsce, stworzoną przez magazyn Brief. Prezes naszego startupu, dr inż. Karolina Kozłowska zajęła 13. miejsce wśród wszystkich CEO.

WIĘCEJ

2018-06-12

Produkty marki SMART RFID doskonale sprawdzają się w retailu. Dowodzi tego wykorzystanie naszych produktów w digital signage, bardzo ciekawym narzędziu służącym do skutecznego marketingu i działań prosprzedażowych. Przekonajcie się sami o mocy SMART RFID i obejrzyjcie zastosowanie naszej marki przez firmę city.

WIĘCEJ

2018-05-30

Każdy, kto jest zainteresowany unowocześnieniem systemu do kontroli wjazdu/wyjazdu na parking, powinien wybrać się na najbliższą konferencję „Parkingi Kraków 2018. Nowoczesne systemy i rozwiązania dla parkowania w miastach”. Będziemy na niej obecni, opowiadając o naszym unikalnym rozwiązaniu SMART RFID. Polega ono na jednoczesnym wykorzystaniu trzech technologii do otwierania bramy czy szlabanu: RFID UHF, Bluetooth oraz GSM. W ten sposób kierowcy zyskują najwyższą wygodę wjazdy czy wyjazdu z parking. By zarejestrować się na konferencję, należy kliknąć tutaj.

WIĘCEJ

2018-05-30

2018-05-22

Czy istnieje sposób na zlikwidowanie codziennych zatorów tworzących się na osiedlowych parkingach? Tak – to SMART RFID, które umożliwia podnoszenie szlabanu bez konieczności wykonywania przez kierowcę jakichkolwiek działań oraz zatrzymywania samochodu. To wielka zaleta nie tylko dla mieszkańców, ale i spółdzielni osiedlowych. Zapraszamy do bloga Smart Technology Group, gdzie piszemy szerzej o naszym rozwiązaniu.

WIĘCEJ

2018-05-04

W najnowszym numerze branżowego pisma „Industrial Monitor. Produkcja i utrzymanie ruchu” ukazał się artykuł dr inż. Karoliny Kozłowskiej „Zastosowanie RFID do śledzenia produkcji w branży automotive”. By dowiedzieć się, jak Przemysł 4.0 wykorzystuje technologię RFID, wystarczy kliknąć tutaj i przeczytać tekst napisany przez prezes Smart Technology Group.

WIĘCEJ

2018-04-23

Stworzony przez nas System Nadzoru Ewakuacji to pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie, które w czasie rzeczywistym dostarcza precyzyjnych informacji o przebiegu ewakuacji. Umożliwia automatyczną oraz zbiorczą identyfikację pracowników, także z dużej odległości w i ruchu. Więcej o naszym rozwiązaniu dowiecie się z nowego katalogu, który właśnie opublikowaliśmy. Jeśli tylko interesuje Was wzrost bezpieczeństwa w firmie oraz unowocześnienie procesów ewakuacji, koniecznie poczytajcie o Systemie Nadzoru Ewakuacji.

WIĘCEJ

2018-04-17

Kontynuujemy naszą obecność na najważniejszych branżowych targach. Wybieramy się do Poznania na Securex Poland (23-26 kwietnia), kluczowe wydarzenie dla polskiej branży bezpieczeństwa. Na stoisku 21 zaprezentujemy nowatorski system zarządzania ewakuacją oparty o technologię RFID. Pokażemy też systemy kontroli dostępu i systemy parkingowe. Zapraszamy do odwiedzin!

WIĘCEJ

2018-03-28

Oto kolejny znaczący rozdział w historii Smart Technology Group: od dziś pracujemy w nowoczesnym, przestronnym i inspirującym do kolejnych innowacji biurze. Odwiedźcie nas w biurowcu Aurum na ul. Ujastek 5B – oczywiście w Krakowie.

WIĘCEJ

2018-03-12

Właśnie wróciliśmy z Bostonu, gdzie przez ponad tydzień uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych w ramach programu Bridge to MassChallenge. Był to ostatni etap wydarzenia koordynowanego przez MassChallenge, uznany na całym świecie akcelerator innowacji działający w obszarze nowych technologii. Znaleźliśmy się tam w doborowym gronie 10 najlepszych startupów.

Z przyjemnością informujemy, że nasze rozwiązanie SMART RFID wzbudziło niemały entuzjazm. Możemy śmiało powiedzieć, że rynek amerykański jest gotowy na czytniki RFID made by Smart Technology Group.

Do kraju przywozimy bagaż cennych doświadczeń oraz całe mnóstwo nowych kontaktów głównie z obszaru handlu, kontroli dostępu i parkingów.

 

WIĘCEJ

2018-03-12

2018-03-05

Zobacz Master 01, najczęściej nagradzany czytnik RFID UHF w Centralnej i Wschodniej Europie i poznaj wizjonerskie pomysły na poprawę kontroli zarządzania wjazdu/wyjazdu na parking. Odwiedź stoisko Smart Technology Group nr 07.307 na tegorocznych targach Intertraffic w Amsterdamie.

WIĘCEJ

2018-03-02

Dołącz do naszego zespołu. Poczuj swobodę działania, jaką daje SMART RFID i twórz rozwiązania, które innym wydają się niemożliwe do zrealizowania. Działaj na skalę globalną i miej realny wpływ na tworzone projekty. Poszukujemy:

  • programisty systemów wbudowanych,
  • inżyniera elektronika,
  • handlowców.

Wyślij swoje CV na adres: biuro@smart-tg.pl

WIĘCEJ

2018-02-28

Jak RFID może zminimalizować straty retailu spowodowane zakazem handlu w niedzielę? Na naszym blogu właśnie opublikowaliśmy tekst, w którym objaśniamy korzyści z zastosowania radiowej technologii w inteligentnych przymierzalniach. O zaletach RFID przekonały się już setki sklepów na Zachodzie. Czas na Polskę. Artykuł można przeczytać tutaj.

WIĘCEJ

2018-02-23

Dr inż. Karolina Kozłowska, prezes zarządu Smart Technology Group, wzięła udział w zorganizowanej przez Polską Agencję Prasową debacie „Kobiety w męskich zawodach”. Opowiedziała o swoim sposobie na sukces w branży technologicznej, powszechnie uważanej za zdominowaną przez mężczyzn. Przypomnijmy, że dr inż. Karolina Kozłowska oraz dr inż. Monika Bańdura są jedynymi w Polsce paniami prowadzącymi firmę na rynku RFID. W debacie uczestniczyli także: Michał Borny (prezes Britenet), Katarzyna Majewska (członek Zarządu Citi Handlowy), Justyna Pokojska (DELab UW ? socjolog), autorka raportu), Łukasz Wierciński (Senior Team Manager, Roche), Katarzyna Wierzbowska (prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet) oraz Marek Zuber (ekonomista i analityk rynków finansowych).

 

WIĘCEJ

2018-02-13

Nasze triumfy w Polish Tech Night, Start Jerusalem Competition oraz Bridge to MassChallenge Warsaw, a także znakomite wyniki finansowe nie umknęły uwadze redakcjom RFID Journal oraz IoT Journal. Każda z nich przygotowała artykuł o naszej firmie. Tradycyjnie – zachęcamy do lektury – tekst z IoT Journal jest tutaj, a informacja z RFID Journal tutaj.

WIĘCEJ

2018-02-13

Za sprawą naszych ostatnich sukcesów, trafiliśmy na łamy poczytnego INN Poland. Dzięki dociekliwym pytaniom redakcji portalu możecie dowiedzieć się, jak na co dzień działa nasz startup, z jakimi trudnościami się zmagamy i jak je rozwiązujemy. Artykuł o Smart Technology Group przeczytacie tutaj.

WIĘCEJ

2018-02-13

W naszym firmowym blogu znajdziecie wpis, w którym podsumowujemy 2017 rok. A że działo się w nim wiele – tym bardziej warto go przeczytać.

WIĘCEJ

2017-07-24

Oto kolejny dowód na rosnącą popularność systemów ewakuacji opartych na SMART RFID. Redakcja portalu Campus Life Security opublikowała artykuł dr inż. Karolinie Kozłowskiej, prezes Smart Technology Group, opisujący to rozwiązanie. Tekst przybliżający wykorzystania RFID na potrzeby ewakuacji w fabrykach i firmach można przeczytać tutaj.

WIĘCEJ

2017-07-21

Zapraszamy do naszego bloga, gdzie publikujemy tekst wyjaśniający, w jaki sposób produkty marki SMART RFID (czyli czytniki, anteny i tagi) zapewniają sklepom najwyższy poziom zysków, obsłudze komfort sprzedaży, a klientom – maksymalną satysfakcję. By odkryć zależność między sukcesem a produktami SMART RFID, proponujemy lekturę naszego najnowszego artykułu.

WIĘCEJ

2017-07-19

Zapraszamy do bloga, gdzie opublikowaliśmy nowy tekst opisujący możliwości wykorzystania produktów SMART RFID w turystyce. Jak uniknąć zagubionych bagaży na lotnisku? Jak poprawić inwentaryzację hotelowych zasobów? Jak usprawnić organizację eventów? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w artykule „Na wakacje ze SMART RFID”.

WIĘCEJ

2017-07-11

Dlaczego branża handlowa na całym świecie z tak wielkim entuzjazmem wdraża technologię RFID? Jakie korzyści z tego czerpie? Kiedy pojawia się ROI? I wreszcie: jak przebiega wdrożenie tej technologii? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w artykule, który właśnie opublikowaliśmy w naszym blogu. Przeczytacie go tutaj.

WIĘCEJ

2017-07-11

Jak zdobyć kolejną gwiazdkę dla swojego hotelu? Pomoże w tym SMART RFID: z czytnikami RFID UHF oraz tagami można łatwo usprawnić inwentaryzację, wyeliminować kradzieże hotelowych dóbr oraz podnieść komfort pobytu gości i komfort pracy personelu. Zachęcamy do lektury artykułu w naszym blogu.

WIĘCEJ

2017-07-04

Mobilny czytnik RFID UHF Neo 01 wzbudził wielkie zainteresowanie podczas roadshow „Biuro przyszłości”, organizowanego w 4 największych polskich miastach. Podczas licznych spotkań z właścicielami biur oraz architektów, opowiadaliśmy o zaletach gwarantowanych przez Neo 01 przy inwentaryzacji oraz zarządzaniu majątkiem firmy. Uczestnicy mogli także samodzielnie wypróbować działanie naszego czytnika.

WIĘCEJ

2017-07-04

Szanujemy dorobek pionierów, cenimy tradycję i stawiamy na nowoczesność. Tak właśnie definiujemy polską myśl inżynieryjną, której pozostajemy wierni od początku działalności Smart Technology Group. A przekonuje o tym nasz najnowszy film, przybliżający bliskie nam wartości. Zachęcamy do jego obejrzenia tutaj.

WIĘCEJ

2017-07-04

Polski portal NISS.pl opublikował właśnie artykuł chwalący opracowany przez nas system ewakuacji oparty na produktach marki SMART RFID. O tym, co szczególnie spodobało się redakcji, możecie przeczytać tutaj.

WIĘCEJ

2017-06-09

Nasz blog wzbogacił się o kolejny tekst. W nowym wpisie wyjaśniamy, jak produkty marki SMART RFID (m.in. czytnik RFID UHF Master 01) wesprą Was w codziennym zarządzaniu biurem, pomogą zaoszczędzić czas pracowników oraz ułatwić im wykonywanie kluczowych obowiązków. Zachęcamy do lektury tekstu ?Zoptymalizuj biuro ze SMART RFID?.

WIĘCEJ

2017-06-09

Dr inż. Karolina Kozłowska, prezes Smart Technology Group, wyjaśnia, dlaczego RFID UHF jest idealną technologią dla elektronicznej identyfikacji szpitalnych pacjentów. Jej ekspertyzę przeczytacie w portalu RFIDWorld.ca: The cure for patients? electronic identification.

WIĘCEJ

2017-06-09

Do tej pory nie było produktu integrującego inwentaryzację z zarządzaniem firmowym majątkiem. Smart Technology Group i Exino stworzyły gotowy do użytku produkt, który eliminuje ten brak. Więcej o produkcie, który błyskawicznie wysyła wyniki inwentaryzacji na platformę zarządzania majątkiem, przeczytacie tutaj.

WIĘCEJ

2017-06-09

Czy warto kupować produkty RFID UHF ?made in China?? Dlaczego lepiej zdecydować się na współpracę z bezpośrednim producentem? Wyjaśniamy w najnowszym tekście w naszym blogu ?Dlaczego made in ma znaczenie przy wyborze sprzętu RFID?? Zapraszamy do lektury.

 

WIĘCEJ

2017-06-05

Trudno wyobrazić sobie biuro przyszłości bez produktów SMART RFID. Właśnie dlatego bierzemy udział w interaktywnej konferencji „Jak zmienić dzisiejsze biuro w inteligentną przestrzeń biurową?”.  Aż w czterech miastach w Polsce dr inż. Karolina Kozłowska, prezes Smart Technology Group, pokaże, jak działa kontrola dostępu oparta na czytniku RFID UHF Master 01 oraz tagach-smyczy. Zapraszamy do udziału w Warszawie (20.06), Wrocławiu (21.06), Katowicach (27.06) i Gdańsku (29.06). Wstęp bezpłatny. Organizatorem konferencji jest Furniko Concept.

WIĘCEJ

2017-06-02

Czasem trzeba tak niewiele, by wprowadzić do swojego biznesu wielkie zmiany. W naszej prezentacji wyjaśniamy, jak można nabyć produkty marki SMART RFID – m.in. najczęściej nagradzane polskie urządzenie RFID, przełomowego taga w postaci smyczy czy portal RFID do automatycznej, bezbłędnej identyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją „Jak kupować produkty marki SMART RFID”.

WIĘCEJ

2017-06-01

Patrzymy na świat przez pryzmat SMART RFID. Trudno się więc dziwić, że nasze ostatnie przykre doświadczenie (zgubienie paczki przez firmę kurierską) zainspirowało nas do napisania kolejnego artykułu do bloga. Pokazujemy, dlaczego każda firma kurierska może tylko skorzystać z wdrożenia produktów SMART RFID. Koniec z gubieniem paczek, koniec z opóźnieniami w dostawie, koniec ze stratami wizerunkowymi. Zaciekawieni? Czas na lekturę.

WIĘCEJ

2017-05-30

Zastanawialiście się kiedyś, co sprawia, że nasz flagowy czytnik RFID UHF Master 01 stał się najczęściej nagradzanym polskim produktem RFID? Odpowiedzi oraz wyjaśnienia znajdziecie w naszej najnowszej animacji. Zachęcamy do jej obejrzenia.

WIĘCEJ

2017-05-30

Nasz firmowy blog wzbogacił się o kolejny artykuł. Tym razem eksperci Smart Technology Group przybliżają możliwości, jakie daje wykorzystanie produktów marki SMART RFID (w tym m.in. czytnika RFID UHF Master 01) przy organizacji wydarzeń sportowych. SMART RFID sprawdzi się idealnie do pomiaru czasu w kolarstwie czy bieganiu. Ale o tym więcej w naszym wpisie.

WIĘCEJ

2017-05-18

Rośniemy w siłę. I nie chcemy się zatrzymać. Wręcz przeciwnie – wciąż mierzymy wyżej i dalej. Dlatego rozbudowujemy zespół. Szukamy programistów C#. Interesuje Cię praca z najlepszymi krajowymi ekspertami RFID? Chcesz realizować projekty dla dużych marek z całego świata? Wyślij swoje CV na adres biuro@smart-tg.pl. Czekamy na Ciebie.

WIĘCEJ

2017-05-08

Dr inż. Karolina Kozłowska opublikowała artykuł opisujący pozytywny wpływ SMART RFID na podnoszenie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Tekst został opublikowany w prestiżowym magazynie „Bezpieczeństwo pracy: nauka i praktyka”, najstarszym polskim piśmie poświęconym tematyce BHP.

Więcej o zastosowaniu SMART RFID w tym obszarze można znaleźć tutaj.

WIĘCEJ

2017-05-08

Już 11 maja rozpoczynają się w Libanie targi SmartEx, służące zbliżeniu środowisk twórców nowych technologii oraz ich potencjalnych kupców. Wśród produktów z całego Bliskiego Wschodu nie braknie także SMART RFID oraz najczęściej nagradzanego polskiego produktu RFID UHF, czytnika Master 01. Zostanie zaprezentowany przez B.I.T. Security Solutions, partnera Smart Technology Group (stoisko A12).

WIĘCEJ

2017-04-13

Będziemy na IV Ogólnopolskiej Logistycznej Konferencji Naukowej.

WIĘCEJ

2017-04-11

Nasza najnowsza animacja wyjaśnia sposób działania systemu ewakuacji opartego na SMART RFID. To pierwsze na świecie rozwiązanie, które w tak znaczący sposób podnosi bezpieczeństwo pracowników, a także umożliwia koordynatorom ewakuacji dostęp w czasie rzeczywistym do pełnej wiedzy odnośnie lokalizacji pracowników: czy są w hali, czy ją opuścili czy też dotarli już do punktu zbiórki. Zachęcamy do obejrzenia.

WIĘCEJ

2017-04-07

Dzięki połączeniu SMART RFID z platformą exino, możecie korzystać z gotowego do natychmiastowego wdrożenia rozwiązania służącego integracji wyników inwentaryzacji z zarządzaniem majątkiem. Nasza propozycja to nie tylko odpowiedź na obowiązujące regulacje prawne, ale także potężne wsparcie w codziennych procesach biznesowych dla Waszych firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą prezentacją.

WIĘCEJ

2017-04-05

Dzięki współpracy z firmą Espondi, nasze rozwiązanie SMART RFID zostało zintegrowane z oprogramowaniem System Hotel 360. Oznacza to, że branża hotelarska ma teraz do dyspozycji jeszcze potężniejsze i bardziej funkcjonalne narzędzie. Przypomnijmy, że SMART RFID to połączenie RFID, Bluetooth oraz GSM, co umożliwia zastąpienie tradycyjnych kart magnetycznych kartami RFID lub smartfonem.

WIĘCEJ

2017-04-03

Opracowaliśmy pierwszy system ewakuacji oparty na pasywnym RFID. By pokazać Wam, jakie zalety zapewnia ta technologia i dlaczego to ona gwarantuje największe bezpieczeństwo pracowników, przygotowaliśmy dla Was specjalne porównanie.

WIĘCEJ

2017-04-03

W naszej najnowszej prezentacji szczegółowo wyjaśniamy, jak może wyglądać zastosowanie SMART RFID w działaniach marketingowych, prowadzonych w obrębie sklepu (czyli tzw. shopper marketing). Dzięki połączeniu zalet technologii RFID oraz beaconów mamy pewność, że nasz przekaz efektywnie dociera do klientów. Zachęcamy do oglądania.

WIĘCEJ

2017-03-31

Ani kody kreskowe, ani samo RFID nie zapewni branży handlowej i właścicielom sklepów takich zysków, jak jest w stanie zrobić to SMART RFID. Wystarczy obejrzeć naszą animację, by się o tym przekonać.

WIĘCEJ

2017-03-23

Rozpoczął się sezon na wymianę opon. Z tej okazji wyjaśniamy, jak SMART RFID może pomóc w obsłudze klienta, szybszym wyszukiwaniu opon, ich inwentaryzacji oraz planowaniu dostaw. Zapraszamy do naszego bloga. Przy okazji przypominamy także o prezentacji poświęconej wykorzystaniu SMART RFID w przemyśle oponiarskim i serwisach wulkanizacyjnych. Można ją zobaczyć tutaj.

WIĘCEJ

2017-03-15

Zastanawialiście się, ile czasu od wejścia do sklepu trzeba klientowi, by zdecydował się na zakup danego produktu? My już wiemy i dzielimy się tą wiedzą. Jeśli wybierzecie SMART RFID, wystarczy 5 kroków.

WIĘCEJ

2017-03-13

Prezes Smart Technology Group, dr inż. Karolina Kozłowska przygotowała dla poczytnego portalu WiadomosciHandlowe.pl ekspercką analizę technologii Bluetooth i RFID pod kątem przydatności w shopper marketingu. Co sprawdzi się lepiej w retailu: beacony czy tagi RFID? Zachęcamy do lektury.

WIĘCEJ

2017-02-14

Jeśli prowadzisz firmę kurierską i zależy Ci na szybkim i bezbłędnym doręczaniu każdej paczki, koniecznie zapoznaj się z naszą najnowszą prezentacją ?SMART RFID dla firm kurierskich?. Wyjaśnimy Ci, jak Twój biznes może zyskać dzięki zastosowaniu produktów SMART RFID. Pozwalają one na wykorzystanie zarówno RFID, jak i GPRS, co ma olbrzymie znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu doręczenia przesyłek.

WIĘCEJ

2017-02-07

W 2016 roku pracowaliśmy ciężko, aby Wasza praca była lżejsza i przyjemniejsza. Zainwestowaliśmy wiele energii oraz czasu, aby uczynić Wasz biznes bardziej dochodowym. Poszukiwaliśmy nowych rozwiązań i produktów, abyście to Wy mogli odnaleźć sukces.

WIĘCEJ

2017-01-27

Już po inwentaryzacji? Warto zastanowić się, jak możemy zoptymalizować ten proces ? zarówno pod kątem wydatków, czasu trwania, jak i zaangażowania pracowników. Pomocny w tym będzie nasz najnowszy tekst na blogu. Zachęcamy do lektury.

WIĘCEJ

2017-01-24

Prezentacji ?Pasywna technologia, ale aktywny zysk? nie może ominąć nikt z branży handlowej. Nasi eksperci wyjaśniają, w jaki sposób SMART RFID pomoże w uzyskaniu dodatkowych zysków w każdym sklepie, gdzie zostanie zainstalowane. Później wystarczy już tylko liczyć rosnące dochody i cieszyć się zaletami wdrożonego rozwiązania.

WIĘCEJ

2017-01-16

Nasze wdrożenie SMART RFID dla Exploseum ? DAG Fabrik Bromberg  zostało szczegółowo opisane w pierwszej polskiej książce poświęconej technologii RFID pt. ?RFID: od koncepcji do wdrożenia?. Cieszymy się, że nasz wysiłek został doceniony, a nasze rozwiązania są stawiane jako przykład.

WIĘCEJ

2017-01-04

Jak poprawić jakość obsługi klienta? O ile można zwiększyć dzienne obroty? Jak ograniczyć straty związane z kradzieżą? Na te i na wiele, wiele innych pytań odpowiada najnowsza publikacja przygotowana przez zespół ekspertów Smart Technology Group: ?RFID dla Retail?.

WIĘCEJ

2017-01-02

W najnowszym numerze poczytnego branżowego pisma Magazynowanie i Dystrybucja opublikowany został tekst szczegółowo opisujący przyczyny rosnącej popularności RFID w naszym kraju. Duży wkład w powstanie artykułu miała dr inż. Karolina Kozłowska, prezes STG, która swoimi eksperckimi wypowiedziami wyjaśniła, dlaczego technologia RFID znajduje coraz więcej zwolenników w Polsce.

WIĘCEJ

2016-12-28

Dziś chcemy pokazać Wam, jak doskonale w Waszych salonach jubilerskich sprawdzi się SMART RFID. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu (tampered tag) możecie jeszcze skuteczniej chronić się przed kradzieżami. Dowiecie się także, dlaczego dzięki SMART RFID Wasi klienci poczują większą zakupową satysfakcję.

Wystarczy obejrzeć naszą najnowszą prezentację.

WIĘCEJ

2016-12-21

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe życzenia.

Obejrzyjcie je tutaj.

WIĘCEJ

2016-12-12

Zmiany zachodzące na rynku pracy tworzą nowe wyzwania. Jednym z nich jest coraz mniejsza liczba chętnych do pracy na stanowisku kasjera i kasjerki. Polskie firmy poważnie myślą o wprowadzeniu kas samoobsługowych. Ale takie rozwiązanie ma sens tylko wtedy, gdy działa w technologii RFID. I temu zagadnieniu poświęcony jest najnowszy wpis w naszym blogu.

WIĘCEJ

2016-12-08

Oszczędności ? to słowo klucz dla każdego menadżera z branży logistyki czy produkcji. Tym bardziej powinien zainteresować się on naszym nowym tekstem w blogu. Czytelnik znajdzie tam jasną instrukcję wygenerowania oszczędności sięgających aż 57% kosztów dot. zarządzania magazynem. Warto przeczytać!

WIĘCEJ

2016-12-05

Możliwości SMART RFID, naszej autorskiej marki opartej o czytniki RFID, tagi oraz anteny, są niemal nieograniczone. Od dziś o zaletach naszego rozwiązania mogą przekonać się przedstawiciele branży meblarskiej ? wystarczy, że zajrzą do naszego bloga. W opublikowanym tam artykule wyjaśniamy korzyści płynące z inwentaryzacji, wyszukiwania produktów oraz monitorowania w czasie rzeczywistym każdego etapu produkcji.

WIĘCEJ

2016-11-29

Kto tak w rzeczywistości płaci za system RFID w branży handlowej? Czy prawdą jest, że wszystkimi kosztami obciążony jest właściciel sklepu, który postanowił skorzystać z zalet RFID i zamontować u siebie czytniki, bramki oraz anteny? Nasz blog wzbogacił się o tekst, w którym wyjaśniamy, że koszty wdrożenia rozkładają się równomiernie na wszystkich partnerów sklepu: od fabryki, przez logistykę aż do centrum dystrybucyjnego. Zachęcamy do lektury.

WIĘCEJ

2016-11-25

Światło dzienne ujrzała nasza nowa prezentacja. Tym razem przybliżamy możliwości zastosowania SMART RFID na lotniskach. Nasze rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie problemu zgubionego bagażu oraz ograniczenie strat finansowanych tym spowodowanych. Pasażerowie oszczędzają sobie równie nerwów i czasu spędzonego na poszukiwanie walizek. SMART RFID sprawia także, że poprawia się wizerunek linii lotniczych oraz lotnika. By zapoznać się ze wszystkimi zaletami SMART RFID ? warto zapoznać się z naszą prezentacją.

WIĘCEJ

2016-11-23

O zaletach technologii RFID w handlu mówi się wiele. My poszliśmy o krok dalej i przygotowaliśmy konkretne wskazówki, jak dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu SMART RFID zwiększysz efektywność swoich pracowników, podniesiesz dzienne obroty oraz przyciągniesz więcej klientów do swojego sklepu. Korzystając ze SMART RFID bez problemu zapewnisz sobie tytuł ?Pracownika miesiąca?! Przekonaj się o tym tutaj.

WIĘCEJ

2016-11-21

Zaprojektowany i wdrożony przez nas system SMART RFID dla zakładu Dendro Poland przyciąga uwagę na całym świecie. W popularnym portalu RFID World właśnie ukazał się artykuł przybliżający nasze autorskie rozwiązanie. Jeśli interesuje Was, w jaki sposób technologia RFID pomaga w koordynacji ewakuacji i zapewnia bezpieczeństwo pracowników ?  zachęcamy do lektury tekstu.

WIĘCEJ

2016-11-18

Bezkosztowa i bezbłędna automatyczna identyfikacja produktów, paczek i palet? Tak, to możliwe. I mamy na to dowody w postaci filmu prezentującego działanie naszego najnowszego produktu, portalu SMART RFID. O tym, jak poprawi się zarządzanie magazynem lub produkcją, można przekonać się, oglądając film o portalu.

WIĘCEJ

2016-11-17

Systematycznie rozbudowujemy nasz firmowy kanał YouTube o kolejne filmy instruktażowe. W najnowszej odsłonie wyjaśniamy, jak sprawnie skonfigurować tryb autonomiczny w oparciu o czytnik RFID UHF Master 01. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania.

WIĘCEJ

2016-11-16

W odpowiedzi na artykuł Business Inside o łatwości zhackowania technologii RFID, napisaliśmy polemikę. Opisujemy w niej Smart Mode jako narzędzie znacznie podnoszące bezpieczeństwo korzystania z technologii radiowej identyfikacji.  Tekst opublikował portal RFID World. Jak zwykle, zachęcamy do lektury.

WIĘCEJ

2016-11-10

Publikujemy instrukcję dotyczącą planowania systemu kontroli dostępu opartego na SMART RFID. Podpowiadamy, jaką technologię i sprzęt wybrać, aby inwestycja okazała się trafiona i przyniosła oczekiwane rezultaty. Zaprojektowanie indywidualnego systemu kontroli dostępu jest proste ? pod warunkiem, że współpracujesz ze Smart Technology Group. Naszą instrukcję można obejrzeć tutaj.

WIĘCEJ

2016-11-09

W biznesie nie ma łatwych decyzji. Każda obciążona jest ryzykiem, a konkurencja czyha na najmniejszy błąd. Tym bardziej warto postawić na tagi RFID UHF. Optymalizują one procesy oparte na skanowaniu, zwiększają wydajność pracy i pomagają osiągnąć wyższe zyski. Więcej ? w nowym filmie reklamowym ?Rozgrywka?.

WIĘCEJ

2016-11-08

W naszym najnowszym filmie prezentujemy montaż systemu SMART RFID oraz konfigurację trybu autonomicznego w czytniku RFID UHF Master 01.Tryb autonomiczny jest wykorzystywany do prostych systemów kontroli dostępu ? takich, które nie wykorzystują komputera ani oprogramowania nadrzędnego. O przyznaniu dostępu decyduje na podstawie sygnału z taga sam czytnik RFID UHF. Zapraszamy do oglądania.

WIĘCEJ

2016-10-27

Optymalizacja procesów opartych na skanowaniu. Oszczędności sięgające 57% dotychczasowych wydatków. Niższe koszty pracy i większa precyzja skanowania.  W najnowszej prezentacji eksperci Smart Technology Group wyjaśniają, które znaczniki umożliwią osiągnięcie takich rezultatów. Zachęcamy do zapoznania się z nią oraz zadawania pytań.

WIĘCEJ

2016-10-21

Dziś nasz zespół pracuje w magazynie klienta, montując SMART RFID Portal. To urządzenie służące do automatycznej identyfikacji produktów, paczek, pudeł i palet. Dzięki wykorzystaniu technologii RFID jest w stanie w ciągu kilku sekund poprawnie zidentyfikować kilkaset przedmiotów oznaczonych tagami RFID.

WIĘCEJ

2016-10-20

Nasi eksperci wyjaśniają, jak przemysł oponiarski może skorzystać na wdrożeniu RFID do swoich procesów. Przygotowana przez nas prezentacja jest obowiązkowa dla wszystkich nowoczesnych producentów, menadżerów floty ciężarówek, sprzedawców i dealerów. Dzięki niej można dowiedzieć się, jak zoptymalizować proces produkcji oraz ich koszty, zwiększyć sprzedaż oraz usprawnić zarządzanie flotą. Obejrzyj ją tutaj.

WIĘCEJ

2016-10-18

Czy samo słowo ?inwentaryzacja? wywołuje w Tobie nieprzyjemne skojarzenia? Nie dziwi nas to. Zachęcamy do obejrzenia naszego nowego filmu, w którym przekonamy Cię, że dzięki SMART RFID ta nielubiana czynność stanie się przyjemna, dokładna i możliwa do wykonania w ciągu kilku minut. Nie wierzysz? Zobacz film, a zmienisz zdanie.

WIĘCEJ

2016-10-06

SMART RFID zyskał uznanie w oczach uznanego rynkowego gracza, firmę Szymkowiak. Produkty marki SMART RFID zostały przez nią wybrane jako najlepsze narzędzie kontroli wjazdu i wyjazdu dla obu parkingów należących do Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie.

WIĘCEJ

2016-09-30

Kody kreskowe czy tagi RFID? My już wiemy. Was zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą grą planszową. Dowiecie się z niej, jaką przewagę w retailu zapewnią Wam właśnie tagi RFID.

WIĘCEJ

2016-09-27

Dzięki uprzejmości naszego partnera, firmy Cempel Consulting, dr inż. Karolina Kozłowska, prezes Smart Technology Group, wystąpiła przed licznym audytorium podczas czwartej edycji FlexSimposium. Zademonstrowała możliwości, jakie daje wykorzystanie SMART RFID w logistyce.

WIĘCEJ

2016-09-26

Czytnik RFID UHF Master 01 jest rozwiązaniem od dawna poszukiwanym przez branże kontroli dostępu oraz kontroli wjazdu i wyjazdu. Dzięki temu, że współpracuje on z szeregiem bezprzewodowych technologii takich jak RFID, GSM, Bluetooth czy WiFi umożliwia otwieranie drzwi lub szlabanu na wiele sposobów. Opowiada o tym nasz najnowszy film.

WIĘCEJ

2016-09-08

Nowość w ofercie Smart Technology Group: regał, który w sprytny sposób inwentaryzuje w czasie rzeczywistym umieszczone na nim przedmioty. Idealne rozwiązanie dla biur, ale i magazynów oraz sklepów. O skutecznym działaniu najlepiej przekonać się, oglądając film z regałem w roli głównej.

WIĘCEJ

2016-08-31

Dzięki zaproszeniu od naszych partnerów,  Cempel Consulting, wystąpimy podczas tegorocznej edycji FlexSimposium. Już 20 września w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach dr inż. Karolina Kozłowska  opowie o usprawnienie procesów logistycznych z wykorzystaniem SMART RFID i symulacji w programie FlexSim. Więcej informacji na stronie sympozjum.

WIĘCEJ

2016-08-26

Jeśli chciałbyś mieć w swojej ofercie nowatorskie na światową skalę połączenie bezprzewodowych technologii i móc sprzedawać najczęściej nagradzane polskie urządzenie RFID ? skontaktuj się z nami. Rozszerzamy zakres działalności i poszukujemy nowych dystrybutorów marki SMART RFID.

WIĘCEJ

2016-08-25

Obejrzyjcie nasz najnowszy film prezentujący możliwości SMART RFID dla hoteli oraz kontroli dostępu. Dzięki naszemu rozwiązaniu drzwi do pokoju hotelowego można otworzyć za pomocą smartfona, telefonu komórkowego oraz karty RFID. Jako jedyni wykorzystujemy jednocześnie RFID, Bluetooth oraz GSM. Jak SMART RFID działa w praktyce? Wyśmienicie.

WIĘCEJ

2016-08-22

Nasz flagowy czytnik RFID UHF Master 01 otrzymał właśnie kolejną nagrodę. W plebiscycie Systemów Alarmowych został uznany za produkt roku w kategorii kontrola dostępu.

WIĘCEJ

2016-08-09

Od dziś zaletami naszej marki SMART RFID mogą cieszyć się wszystkie estońskie firmy, zakłady produkcyjne, hotele oraz wszyscy zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami z zakresu bezprzewodowych technologii. Podpisaliśmy właśnie porozumienie z estońską firmą Smart Time, która została naszym oficjalnym dystrybutorem w tym kraju.

WIĘCEJ

2016-08-08

Portal Evigo.pl opublikował właśnie tekst przybliżający wdrażanie technologii RFID UHF na polskim rynku, ze szczególnym uwzględnieniem branży retail. Jakie są oczekiwania wobec RFID UHF? Jakie obawy towarzyszą procesom wdrożeniowym? O tym wszystkim dowiecie się z artykułu, opartego na naszym doświadczeniu i codziennych kontaktach z klientami. Zapraszamy do lektury.

WIĘCEJ

2016-07-29

Poszukujesz czytnika RFID UHF? Nie wiesz, na jaki sprzęt się zdecydować? Podpowiemy Ci i pomożemy wybrać ten najlepszy. Na portalu Evertiq.pl ukazał się nasz przewodnik, w którym znajdziesz opis wszystkich najważniejszych funkcjonalności oraz ich znaczenia. Dzięki nam z pewnością dokonasz trafnego wyboru.

WIĘCEJ

2016-07-25

W naszym najnowszym filmie obejrzeć można działanie SMART RFID obsługującego moduł GSM. Teraz, do otwarcia drzwi lub podniesienia szlabanu wystarczy zadzwonić z dowolnego telefonu pod numer przypisany do czytnika RFID UHF Master 01.

Zapraszamy do oglądania!

WIĘCEJ

2016-07-22

Precyzja w identyfikacji przedmiotów 99,7%. Skanowanie do 300 przedmiotów w 1 sekundę z odległości nawet 8 metrów. Tak właśnie wygląda inwentaryzacja ze SMART RFID. Zapewnia ona rezultaty nieosiągalne dla metod z wykorzystaniem kodów kreskowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową prezentacją poświęconą właśnie inwentaryzacji.

WIĘCEJ

2016-07-21

Publikujemy drugą część instruktażu zarządzania czytnikiem RFID UHF Master 01 z poziomu przeglądarki internetowej. Intuicyjność oraz prostota panelu administracyjnego sprawia, że w kilka chwil można skonfigurować każdą opcję naszego czytnika.

WIĘCEJ

2016-07-20

Jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w Polsce niesie ze sobą wiele wyzwań. Kluczowym jest zapewnienie pielgrzymom oraz wolontariuszom pełnego bezpieczeństwa. Konieczna jest identyfikacja każdej osoby w czasie rzeczywistym oraz płynny przepływ danych.

WIĘCEJ

2016-06-17

Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego już dziś należy zadbać o niezawodny system ewakuacji. Pomoże w tym SMART RFID. Jak? Zapraszamy do obejrzenia najnowszej prezentacji.

WIĘCEJ

2016-06-16

Wiemy, jak sprawić, aby goście w hotelu poczuli się jak u siebie. Dzielimy się swoją wiedzą i udostępniamy prezentację zdradzającą ten sekret. Podpowiadamy, że bez SMART RFID się nie obejdzie.

WIĘCEJ

2016-06-13

Nowość w czytniku RFID UHF Master 01. Od dziś nasze flagowe urządzenie posiada kolejny moduł: GSM. Dzięki temu, Master 01 jest jeszcze bardziej funkcjonalny.

WIĘCEJ

2016-06-01

Od dziś możesz na własne oczy przekonać się, jak będą wyglądać Twoje korzyści po wdrożeniu SMART RFID.

WIĘCEJ

2016-05-23

110 tagów poprawnie zeskanowanych i odczytanych? Tak, to jest możliwe.

WIĘCEJ

2016-05-20

Innowator 2016 ? tak nazywa się wyróżnienie przyznane nam w ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowej ?Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka?.

WIĘCEJ

2016-05-13

Lektura niezbędna dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem technologii RFID UHF ? w portalu Evertiq ukazał się nasz artykuł poświęcony projektowaniu, wdrażaniu i integracji systemów RFID UHF.

WIĘCEJ

2016-05-12

Najpopularniejszy portal branżowy poświęcony technologii RFID opublikował artykuł o naszym najnowszym produkcie.

WIĘCEJ

2016-05-10

Przygotowaliśmy nową prezentację, ukazującą możliwości zastosowania SMART RFID w bezdotykowej kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

WIĘCEJ

2016-04-29

Od dziś mamy dla Was jeszcze więcej informacji na temat RFID oraz bezprzewodowych technologii.

WIĘCEJ

2016-04-27

Przygotowaliśmy kolejną publikację wyjaśniającą ogrom możliwości gwarantowanych przez SMART RFID ? tym razem w dziedzinie systemów kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, ochrony mienia oraz systemach wjazdu/wyjazdu.

WIĘCEJ

2016-04-20

Zespół Smart Technology Group wybiera się na prestiżowe Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex 2016. Oferta firmy przygotowana z myślą o zaawansowanych systemach kontroli dostępu i czasu pracy, ochrony mienia, a także kontroli wjazdu i wyjazdu, prezentowana będzie na stoisku 42B w pawilonie 7. Targi odbędą się 25-28 kwietnia.

WIĘCEJ

2016-04-05

Dzięki SMART RFID programy lojalnościowe stosowane w retailu nabierają nowej mocy. W jaki sposób? Pozwalają dotrzeć do wszystkich grup klientów.

WIĘCEJ

2016-04-04

Przekonaj się, jak wiele możliwości niesie ze sobą opracowany przez nas system SMART RFID do zarządzania parkingami.

WIĘCEJ

2016-03-23

Świątecznego nastroju, radosnych spotkań przy rodzinnym stole oraz napełniających spokojem pozytywnych myśli z okazji Wielkanocy życzy Smart Technology Group.

WIĘCEJ

2016-03-11

Po jaką technologię sięgnąć przy projektowaniu skutecznych systemów do lokalizacji w czasie rzeczywistym (Real Time Location System)?

WIĘCEJ

2016-03-10

Do naszej inicjatywy promującej technologię RFID w środowisku akademickim, dołączyło dwoje kolejnych partnerów.

WIĘCEJ

2016-03-04

Reprezentująca Smart Technology Group ekspertka została zaproszona do oceny zmagań w zakresie logistycznych zagadnień.

WIĘCEJ

2016-02-29

Dziennikarze Evigo.pl przybliżają w swoim najnowszym artykule zalety wykorzystania RFID w branży retail, ze szczególnym uwzględnieniem wielkopowierzchniowych centrów handlowych.

WIĘCEJ

2016-02-26

Redakcja specjalistycznego portalu Evertiq.pl zachęca do lektury naszej najnowszej publikacji, ?Mity RFID?.

WIĘCEJ

2016-02-24

Bydgoskie Exploseum to jedno z najbardziej niezwykłych muzeów w Polsce. Wyróżnia się rozbudowaną i skomplikowaną siecią tuneli oraz korytarzy. Dzięki SMART RFID zwiedzanie ich będzie jeszcze łatwiejsze. Zwiększy się także komfort zarządzania ruchem turystów.

WIĘCEJ

2016-02-23

Wokół bezprzewodowej technologii RFID narosło wiele nieprawdziwych stwierdzeń. Odstraszają one potencjalnych zainteresowanych wdrożeniem tej technologii. Wyzwanie podjęli eksperci Smart Technology Group, którzy zebrali oraz wyjaśnili 18 najpopularniejszych mitów związanych z RFID.

WIĘCEJ

2016-02-14

Walentynki z czytnikiem Master 01

WIĘCEJ

2016-02-04

W najnowszej publikacji poświęconej technologii RFID, dziennikarze portalu Evertiq.pl koncentrują się na zagadnieniach oferowanego przez nią bezpieczeństwa.

WIĘCEJ

2016-02-03

Dziennikarze popularnego w świecie RFID portalu RFID Journal w najnowszej publikacji szczegółowo opisują wdrożenie SMART RFID w bydgoskim Exploseum.

WIĘCEJ

2016-01-29

Po raz kolejny Smart Technology Group gości na łamach najpoczytniejszego na świecie portalu poświęconego technologii RFID – RFID Journal. Tym razem zainteresowanie dziennikarzy wzbudziło nasze autorskie rozwiązanie ? smart mode.

WIĘCEJ

2016-01-15

Nasi inżynierowie wciąż udoskonalają flagowy produkt Smart Technology Group. Czytnik Master 01 właśnie wzbogacił się o kolejną nowinkę techniczną ? tryb smart mode. Takim rozwiązaniem nie może pochwalić się nikt z konkurencji.

WIĘCEJ

2015-12-18

Jak SMART RFID pomoże na świątecznych zakupach? Dowiedz się czytając nasz nowy artykuł na evigo.pl

WIĘCEJ

2015-12-17

Czytnik RFID UHF Master 01 ? najczęściej nagradzane polskie narzędzie RFID.

WIĘCEJ

2015-12-17

Wiadomość z ostatniej chwili: piąta w tym roku nagroda dla marki SMART RFID. Tym razem czytnik RFID UHF, Master 01 został wyróżniony tytułem Lidera Nowych Technologii.

WIĘCEJ

2015-12-16

Dziękujemy wszystkim oglądającym wczorajszy odcinek Webcastera, poświęcony technologii RFID i możliwościom, jakie oferuje m.in. branży retail.

WIĘCEJ

2015-12-15

Redakcja Webcaster.pl zaprosiła ekspertów Smart Technology Group do swojego studia. Już jutro, 16 grudnia o 19.00 opowiedzą oni o niewidzialnej technologii, która zrewolucjonizuje branżę retail?

WIĘCEJ

2015-12-14

Najpoczytniejszy i najbardziej prestiżowy portal poświęcony RFID ? RFID Journal przygotował artykuł dotyczący naszej współpracy z marką Pellini.

WIĘCEJ

2015-12-11

Eksperci naszej firmy zostali zaproszeni do wystąpienia na prestiżowej konferencji organizowanej przez Polską Akademię Nauk. Temat przewodni tegorocznego wydarzenia to Total Logistic Management.

WIĘCEJ

2015-12-10

Dziennikarze z Evigo.pl (link: evigo.pl) zainteresowali się naszym najnowszym przedsięwzięciem ? SMART RFID Lab, publikując na swoim portalu notę prasową na jego temat.

WIĘCEJ

2015-12-08

Z przyjemnością informujemy, że we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej uruchamiamy pierwsze takie w Polsce przedsięwzięcie: SMART RFID Lab. To nowa inicjatywa naukowo-badawcza, pozwalająca studentom na udział w tworzeniu praktycznych rozwiązań w oparciu o technologię RFID. W jej ramach testowane będą także narzędzia zaprojektowane przez inżynierów Smart Technology Group.

WIĘCEJ

2015-12-07

Redakcję portalu Evigo.pl zainteresował komentarz dr inż. Karoliny Kozłowskiej nt. przydatności beaconów i technologii Bluetooth w retailu: dla działań marketingowych, budowania lojalności wśród klientów i tworzenia programów omnichannel. Artykuł ? tutaj.

WIĘCEJ

2015-12-06

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem dr inż. Karoliny Kozłowskiej (CEO) nt. efektywności beaconów, działających w technologii Bluetooth i wykorzystywanych przez sieci handlowe, sklepy sieciowe oraz butiki do działań marketingowych oraz programów lojalnościowych.

WIĘCEJ

2015-12-02

Dlaczego nasi eksperci opowiadają o beaconach, a nie o tagach RFID? O tym dowiecie się z artykułu w portalu Evertiq.

WIĘCEJ

2015-11-27

Kolejny artykuł chwalący zalety marki SMART RFID ? tym razem w kontekście naszego wdrożenia dla producenta odzieży Pellini.

WIĘCEJ

2015-11-25

Nasz flagowy produkt i fundament marki SMART RFID został nagrodzony prestiżowym Laurem Innowacyjności. To kolejne już wyróżnienie dla czytnika RFID UHF, stworzonego przez zespół inżynierów Smart Technology Group.

WIĘCEJ

2015-11-23

Jesteśmy na Omnichannel Retailing Forum!
Kolejne branżowe wydarzenie, podczas którego promujemy technologię RFID i przekonujemy do niej świat retailu.

WIĘCEJ

2015-11-20

Już 24 listopada gościć będziemy na Omnichannel Retailing Forum. Oprócz prezentacji produktów marki SMART RFID, nasi eksperci wystąpią z prezentacją poświęconą znaczeniu technologii RFID w tworzeniu programu omnichannel.

WIĘCEJ

2015-11-20

Organizatorzy targów Retail Show 2015 nagrodzili dwa produkty marki SMART RFID. Uznanie wzbudził czytnik RFID UHF Master 01 oraz bramki antykradzieżowe/lojalnościowe SG1.

WIĘCEJ

2015-11-19

Kończymy swoją przygodę z targami Retail Show. Dziękujemy wszystkim gościom za wizytę na naszym stoisku.

WIĘCEJ

2015-11-16

W pełni przygotowani, wyposażeni w najnowsze urządzenia SMART RFID i niecierpliwie oczekujący na spotkanie z Wami wyruszamy do Warszawy na targi Retail Show 2015.

WIĘCEJ

2015-11-13

Zapraszamy do inteligentnej przymierzalni.

Oto jeden z wielu produktów marki SMART RFID ? inteligentna przymierzalnia SMART Fitting.

WIĘCEJ

2015-11-10

Już 18 i 19 listopada gościć będziemy na branżowych targach Retail Show. Zapraszamy do odwiedzin stoiska A18.

WIĘCEJ

2015-11-09

Wzrost dokładności inwentaryzacji, lepsza obsługa klienta, precyzyjniejsze zamówienia. Redakcja portalu Evigo napisała artykuł o korzyściach, jakie marka Pellini czerpie dzięki korzystaniu z naszych urządzeń spod marki SMART RFID.

WIĘCEJ

2015-11-07

Dlaczego tagi RFID UHF są jednym z kluczowych elementów w budowaniu wydajnego programu omnichannel? Opowiadają o tym w wywiadzie z redakcją Evigo ekspertki Smart Technology Group.

WIĘCEJ
top