Smart Technology Group

KARIERA

We wszystkich naszych działaniach kładziemy nacisk na efekt synergii. Dzięki współpracy wielu elementów możemy osiągnąć jeszcze więcej. Dowodem na to nie tylko marka SMART RFID, ale również nasza polityka HR.

Poszukujemy fachowców, który wzmocnią nasz zespół swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami, nieprzeciętnym talentem oraz niespotykaną pasją.

Jeśli uważasz, że obszar naszej działalności pokrywa się z Twoimi planami zawodowymi, prześlij nam swoje CV.

5 powodów, dla których warto z nami współpracować:

  1. Ambitne wyzwania: szukamy ludzi, którzy będą gotowi uczestniczyć w realizowanych przez nas złożonych projektach. Pracujemy dla dużych krajowych i międzynarodowych firm.
  2. Eksperckie wsparcie: nasz zespół składa się z osób specjalizujących się w obszarze bezprzewodowych technologii, programowania oraz elektroniki. Pracując z nami, pracujesz w doborowym gronie.
  3. Nowatorskie rozwiązania: jesteśmy autorami innowacyjnych rozwiązań w zakresie RFID oraz innych bezprzewodowych technologii. Nasze produkty wyznaczają nowe kierunki m.in. dla kontroli dostępu, logistyki oraz retailu. Bądź częścią tych zmian.
  4. Nieustanny rozwój: nie interesuje nas stanie w miejscu i oferowanie wciąż tych samych rozwiązań. Wiemy, jak dynamiczny jest otaczający nas świat. Dlatego na co dzień stawiamy przed sobą nowe zadania. A to wymaga od nas ciągłego rozwoju. Nam to się podoba.
  5. Inspirująca atmosfera: potrafimy budować nie tylko zaawansowane narzędzia, ale również atmosferę sprzyjającą osiąganiu wielkich rezultatów. To u nas poczujesz, że każdemu wyzwaniu łatwo podołać, gdy pracuje się w życzliwym i wspierającym otoczeniu.

Wyślij swoje zgłoszenie na adres biuro@smart-tg.pl

OBECNIE SZUKAMY OSÓB NA STANOWISKO:

PROGRAMISTA

Zakres obowiązków:

  • programowanie w języku C# (platforma .Net, Visual Studio)
  • programowanie interfejsów użytkownika (WinForms, WPF)
  • programowanie bibliotek do dokumentacji z urządzeniami typu embedded
  • praca z relacyjnymi bazami danych (projektowanie, programowanie)
  • rozwój, wdrażanie i utrzymanie stworzonych aplikacji

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe
  • bardzo dobra znajomość Microsoft.Net Framework (C# – WinForms, WPF)
  • podstawowa znajomość rotacyjnych baz danych (SQL, TSQL)
  • dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • chęć rozwoju i zdobywania wiedzy

Mile widziane:

  • znajomość systemów Linux
  • dobra znajomość związanych z sieciami typu LAN (TCP, UDP)
  • znajomość technologii internetowych HTML, PHP, CSS

Aplikacje z dopiskiem „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodznie z Ustwą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” prosimy przesyłać na adres: biuro@smart-tg.pl

access-icon

kontrola dostępu

parking-icon

systemy parkingowe

logistics-icon

logistyka

shopping-icon

handel

factory-icon

produkcja

todo-icon

inwentaryzacja

palm-icon

turystyka

sport-icon

sport

plane-icon

lotniska

diamond-icon

przemysł wydobywczy

road-icon

autostrady

conference-icon

konferencje

tank-icon