Smart Technology Group

Optymalizacja biura ze SMART RFID

Rosnąca liczba zadań, kurczące się terminy oddania kolejnych projektów, presja konkurencji sprawiają, że w codzienne obowiązki wkrada się stres i chaos. Dzięki produktom marki SMART RFID w Twoim biurze zapanuje porządek, a praca stanie się efektywniejsza.

WIĘCEJ

Przykład z życia wzięty: zagubiona paczka

To wydarzyło się naprawdę: renomowana firma kurierska zagubiła naszą paczkę. Nie dotarła do adresata, co skutkowało realnymi stratami dla nas: prestiżowymi oraz finansowymi. Oto dlaczego SMART RFID jest tak potrzebne firmom kurierskim oraz milionom klientów korzystających z ich usług.

WIĘCEJ

Tour de RFID

Spośród wielu bezprzewodowych technologii, to właśnie RFID UHF zasługuje na żółtą koszulkę lidera. Udowadnia to swoją wielofunkcyjnością, wytrzymałością oraz dokładnością. Świetnie sprawdzi się także do obsługi wydarzeń sportowych, w tym także wyścigów kolarskich.

WIĘCEJ

Jak kupować produkty marki SMART RFID?

Rynek produktów RFID UHF jest szeroki. Kupować można je w kraju oraz u zagranicznych dostawców. Jednak tylko urządzenia marki SMART RFID gwarantują Wam tak wiele możliwości. W dodatku, możecie liczyć na fachową obsługę oraz posprzedażowe wsparcie.

WIĘCEJ

RTLS jeszcze wydajniejszy dzięki SMART RFID

Opublikowany właśnie raport “Real Time Location Systems Market – Global Industry Analysis, Size, Share, Growth, Trends and Forecast, 2014 – 2020” dowodzi, że dzięki bezprzewodowym technologiom takim jak RFID, Bluetooth czy ZigBee, systemy lokalizacji w czasie rzeczywistym przynoszą jeszcze większe zyski. Jedynym rozwiązaniem na świecie łączącym w sobie wiele technologii jest marka SMART RFID.

WIĘCEJ
top