Smart Technology Group

2016 w Smart Technology Group

2017-02-07

2017-02-07

W 2016 roku pracowaliśmy ciężko, aby Wasza praca była lżejsza i przyjemniejsza. Zainwestowaliśmy wiele energii oraz czasu, aby uczynić Wasz biznes bardziej dochodowym. Poszukiwaliśmy nowych rozwiązań i produktów, abyście to Wy mogli odnaleźć sukces.

Obejrzyj film z najlepszymi momentami z 2016 roku.

Tak oto mogę najkrócej podsumować, czym był 2016 rok dla Smart Technology Group. Każdy nasz ruch i decyzja była zaplanowana z myślą o konkretnej korzyści dla Was. Korzyści w planowaniu, przy codziennych obowiązkach, w zarządzaniu, w obsłudze klienta. Ponieważ Wasz biznes jest wieloaspektowy, chcieliśmy Was wesprzeć na wiele sposobów.

Zaoferowaliśmy Wam nowe produkty spod marki SMART RFID: tagi-smycze, inteligentne regały oraz portale. Udoskonaliliśmy nasz flagowy czytnik RFID UHF, Master 01 o takie funkcjonalności jak smart mode i moduł GMS/GPRS. Przez cały ubiegły rok uważnie wsłuchiwaliśmy się w Wasze uwagi i rozpoznawaliśmy Wasze potrzeby. Dlatego właśnie chcieliśmy zagwarantować Wam dostęp do najbardziej złożonych urządzeń RFID.

Uruchomiliśmy kanał YouTube z filmami instruktażowymi, wyjaśniającymi Wam, jak w pełni korzystać z opcji dostępnych w SMART RFID. Publikowaliśmy kolejne raporty, jak chociażby ostatni ?R jak RFID, R jak retail?, w których nie tylko informowaliśmy o zaletach SMART RFID, ale także przybliżające Wam samą technologię RFID.

By być bliżej Was, dużo podróżowaliśmy i zawiązaliśmy wiele partnerstw. W rezultacie, o wiele łatwiej jest teraz zdobyć nasze produkty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że stały się one popularne, budząc zainteresowanie w takich krajach jak m.in. Norwegia, Liban, Arabia Saudyjska czy Niemcy.

Ponieważ rok 2017 już trwa, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że będzie on dla Smart Technology Group jeszcze bardziej pracowity. Mamy wiele planów, jak wesprzeć Wasz biznes ? ten w retail, zarządzaniu parkingami, logistyce, security czy kontroli dostępu. Więcej szczegółów ? już wkrótce.

top